Перша ступінь маленького чоловічка пройдена!

Перша ступінь маленького чоловічка пройдена!

З цим ми і вітаємо щасливих батьків. Бажаємо Вашому малюкові нескінченного ентузіазму у навчанні, непохитної впевненості в собі і своїх силах, творчої наснаги для нових звершень. А ще абсолютно чистою медичної картки. А Вам, дорогі батьки, бажаємо терпіння, наснаги та радості від нових досягнень вашої дитини.
Тиждень безпеки життєдіяльності

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 23 по 27 листопада в ПДНЗ «Щасливе дитинство» уcпішно пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Було проведено виховні години, заняття та продемонстровано навчальні відеофільми. Піднімались найбільш актуальні теми, а саме основні правила поведінки: -експлуатація побутових газо- та електроприладів; -в транспорті, на автошляхах та залізниці; -під час збирання грибів і лікарських рослин; -при виникненні пожежі у квартирі; -під час грози, сильного вітру, шквалів, буревію; -при виявленні розливу ртуті; -під час зимового відпочинку на воді, поблизу водоймищ.
Правила поведінки та слова ввічливості!

Правила поведінки та слова ввічливості!

Вчимось на заняті правилам поведінки та словам ввічливості за допомогою гри. Сюжетно-рольові ігри завжди відігравали дуже велику роль в житті дитини. Сюжетно-рольова гра, не тільки розважає дитину, але й є елементом освітнього процесу в дитячому садку. Суть сюжетно-рольової гри заключається в вигадуванні дитиною конкретної ситуації, виборі атрибутів і дії відповідно до задуму. В даному випадку діти розігрували ситуацію у магазині а саме: продавець та покупці. Це дало можливість вихователю наголосити на словах ввічливості «дякую», «будь ласка», «вибачте», Та навчити дітей класифікувати вибраний товар.
Маленькі футболісти

Маленькі футболісти

На базі приватного дошкільного навчального закладу "Щасливе дитинство" функціонує спортивний гурток з футболу. Гурток проходить перед вечерею, яка за режимом дня о 17.00. Всім вихованцям садочку мати з собою спортивну форму, кросівки та командний настрій! Наші дітки люблять спорт - ми любимо наших діток.
Ще вчора дошкільнята, сьогодні школярі!!!

Ще вчора дошкільнята, сьогодні школярі!!!

Дорогі батьки, подивіться як виросла вже дітвора. Вітаємо з першим випуском наших дітей, спасибі дорогі батьки за ваше терпіння, за те, що довірили нам найдорожче скарб - ваших дітей, що протягом цих років ви завжди підтримували і допомагали нам, спасибі за те, що ви цінуєте і поважаєте нас, спасибі що ви виростили таких прекрасних дітей, яких ми полюбили всім серцем, ми вас любимо, цінуємо і поважаємо .. Ми вас не забудемо, і ви нас - не забувайте!
Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці

На базі нашого садочку відбулося свято "Андріївські вечорниці" У цей святковий день наші вихованці дізналися усі стародавні традиції цього свята, а ще: танцювали, співали, грали веселі ігри! Та, як же без смачної та запашної Калити. Всіх з початком зимових свят.
Прощавай дитячий садок!

Прощавай дитячий садок!

26 травня відбувся випуск старшої групи «Пізнайки». Такий важливий, зворушливий, особливий та надзвичайно хвилюючий момент у житті настав для випускників приватного дошкільного навчального закладу «Щасливе дитинство» та їх батьків.
Музично-театралізована казка «Дюймовочка» на англійській мові.

Музично-театралізована казка «Дюймовочка» на англійській мові.

18 травня у музичній залі приватного дошкільного навчального закладу «Щасливе дитинство» відбулася музично-театралізована казка «THUMBELINA». Вихованці середньої групи «Чомусики» ставили музично-театралізовану казку англійською мовою, під керівництвом викладача англійської мови Гевелюк Ірини Анатоліївни. Також у постанові були залучені вихованці групи раннього віку, молодшого та старшого дошкільного віку. Постанова була незвичайна, всі пісні та слова героїв казки були на англійській мові, незвичайні танцювальні композиції. На свято були запрошені батьки.